Fotenie eventov a plesov

Vítajte v časti “ Fotenie Eventov a Plesov „

Fotenie eventov je reportážne fotenie pri ktorom sa snažím  dej ako taký, aby na fotkách bolo vidno štruktúra a emóciu Vašej akcie. Či už detaily, zachytenie deja a emócie , tieto fotografie budú vypovedať o zábave, ktorá bola na Vašom Evente.

Dlhoročne spolupracujem s Olympic Casínom v Košiciach, kde im fotím ich akcie počas celého roka. Samozrejme ponúkam aj TLAČENIE fotografií na VAŠEJ udalosti.

V prípade záujmu ma kontaktujte cez FORMULÁR.

 

PS: Dosť reči a poďme na fotky 🙂

 

Fotenie v Prešove je najčastejsie, plesová sezóna trvá krátko no zato intenzívnejšie. Na plesoch ponúkam fotenie a tlačenie aby práve Vaši priatelia ktorí sa ho zúčastnia mali aj pamiatku .

Fotenie a tlačenie fotografií sa väčšinou koná o počte 2 fotografi, kde jeden fotí event a ďalši tlačí fotografie. Fotky sa vedia tlačiť priamo pri udalosti ako aj pri zinscenovanom fotopozadí , ktoré vystihuje Vašu udalosť.

Fotografie sa tlačia na tlačiarni Canon a Epson. Ide o dlhotrvácne fotografie, ktoré si viete uchovať. Fotografie Vám pripomenú jedinečné momenty a emócie, ktoré boli na akcii.

Vzdialenosť nerobí problém, prenosné fotoštúdio a svetlá zaručia kvalitné nasvietenie priestoru. Košice, Michalovce, Poprad, Vranov, Bardejov, Prešov, Liptovský Mikuláš, Bratislava , kdekoľvek na Slovensku :).

V prípade záujmu ma kľudne kontaktujte cez kontaktný formulár.