FAQ

Každý pár ma kopec otázok na svadobného fotografa :), v tejto časti sa Vám pokúsim zodpovedať najčastejšie kladené otázky.

 1. Odkiaľ som ? :   Som z Prešova, ale fotím po celom Slovensku, vzdialenosť nie je problém 
 2. Aká je cena za celodenné fotenie svadby ? : Na túto otázku Vám rád odpoviem cez KONTAKTNÝ FORMULÁR alebo telefonicky.
 3. Keby sme chceli externé/umelecké fotenie v iný deň ako svadobný ? : Áno v ponuke mám aj fotenie párov mimo klasických svadobných termínov, či už vrámci celodenného svadobného fotenia, alebo čisto externé fotenie.
 4. Chceli by sme aj pred svadobné fotenie ? : Samozrejme pred svadobné rande fotenie dobre dopĺňa svadobný deň, fotky z tohto fotenia sa pekné dajú použiť na svadobné oznámenia alebo ako aj výzdoba priamo na svadbu .
 5. Ako je to s cestovnými nákladmi ? : Cestovné náklady mám vrámci svadobného dňa v cene balíka do vzdialenosti 30 km . Nad 30 km je to na dohode.
 6. Koľko fotografií dostaneme ? : V priemere odovzdávam 800 fotiek na svadbu, kde sa to rozdelí do adresárov ako “ príprava, umelecké, odobierka, obrad, gratulácie, hostina “ tak počet fotiek na svadobný deň je akurát, snažím sa zachytiť kvalitu a nie kvantitu.
 7. Páčia sa mi tvoje fotky a chceme ta na svadbu za fotografa :  Budem veľmi rád no čo je potrebné pre mňa vedieť je to “ KEDY “ bude Vaša svadba. Pokiaľ mám Váš termín voľný nie je problém urobiť rezerváciu termínu.
 8. Ako si ťa môžeme rezervovať ? : Napíšte mi pomocou KONTAKTNÉHO FORMULÁRA , nezabudnite napísať termín svadby, ja Vám potom vystavím rezervačnú faktúru, po úhrade je termín na 100 %  Váš.
 9. Kedy budeme mať fotky zo svadby ? : Fotky zo svadby mám pripravené na odoslanie alebo stretnutie do 21 pracovných dní od Vašej svadby. Pri stretnutí Vám odovzdám DVD + USB s fotografiami. Pokiaľ budete mimo v tom čase, vieme sa dohodnúť na termíne stretnutia po prípade odosielam komplet vec po obdržaní fotoknihy. Fotokniha sa spracuváva až po výbere a poslaní fotografií klientom cez úložisko.
 10. Fotky do fotoknihy si vyberáme sami ? : Áno. Urobíte si výber do 50 fotografií, ktoré mi pošlete cez online úložisko. Ja si tie fotografie stiahnem a urobím návrh fotoknihy. Potom ju pošlem do výroby.
 11. Kedy dostaneme fotoknihu  ? : Pretože spracovanie návrhu fotoknihy pri bežnom pracovnom týždni trvá 7 pracovných dní s následným odosielaním do výroby , výroba trvá cca 3 týždne. Potom nasleduje kompletizácia a odoslanie finálnych vecí priamo na Vašu adresu pokiaľ sa nedohodneme na stretnutí. Čiže reálny čas na dodanie fotokniny je taký 1,5 mesiac od prijatia fotografií. Nezabudnite nato že, fotokniha sa objednáva ešte v kalendárnom roku svadby.

Dúfam že som zodpovedal na väčšinu základných otázok :))) Samozrejme pokiaľ budete mať aj ďalšie otázky kľudne ma kontaktujte cez KONTAKTNÝ FORMULÁR.

Ukážka fotokníh: Celoplošne potlačené fotoknihy, lay flat väzba, vynikajúca fototlač, dlhotrvácna fotokniha.